Znasz osobę, instytucję, organizację publiczną, która najbardziej wyróżnia się swoją wyjątkową działalnością na rzecz dzieci ? Zgłoś to ! Miejskie Centrum Wolontariatu w Elblągu zaprasza do wzięcia udziału w konkursie o przyznanie tytułu „Dziecięcego Piekarczyka".

Młode pokolenie ma szansę nagrodzić kogoś wyjątkowego, kto czyni dobro z dużym zaangażowaniem i skutecznie walczy z problemami społecznymi.

Każda osoba, która jeszcze nie ukończyła 18 r.ż. może wystąpić z wnioskiem o przyznanie tytułu „Dziecięcy Piekarczyk” wybranej przez siebie osobie fizycznej, instytucji lub organizacji pozarządowej, która bezinteresownie działa na rzecz innych, aktywnie organizuje pomoc, udziela się społecznie, wyróżnia się  swoim działaniem na rzecz dzieci. Wniosek z opisem(można również dołączyć zdjęcia itp.) należy przesłać lub dostarczyć osobiście do 6 listopada 2023 r. (włącznie), na poniższy adres (z dopiskiem „Dziecięcy Piekarczyk”)

Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu

ul. Związku Jaszczurczego 17/26

82-300 Elbląg

email: wolontariat@centrumelblag.pl

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w grudniu 2023 r. podczas uroczystej Elbląskiej Gali z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, jednocześnie z konkursem ''Barwy Wolontariatu''.

Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Elbląg- Witold Wróblewski. 

Wniosek_KONKURSU_DZIECIECY_PIEKARCZYK_a1.doc
381.0 KB