16 grudnia w piątek o godzinie 17.00 na elbląskim Placu Dworcowym jak zawsze spotkamy się z osobami najbardziej potrzebującymi w naszym mieście. Będzie to jednak szczególne spotkanie w wyjątkowym świątecznym wydaniu. Jest ono ósmym tego rodzaju przedsięwzięciem zainicjowanym przez Misję skierowanym m.in. do osób bezdomnych, samotnych i potrzebujących.

W programie m.in.: oprawa muzyczna, wspólne kolędowanie, dzielenie się Bożym Słowem, modlitwa, spożycie gorących wigilijnych posiłków, wydanie potraw na wynos oraz rozdanie świątecznych kartek, upominków i prezentów.


Nikt tego dnia nie będzie samotny i głodny. Każdy kto przyjdzie dostanie prowiant na wynos i słodki upominek. W przygotowywanym menu znajdą się m.in.: pierogi, paszteciki, świąteczny bigos, zupy, sałatki, ciasta i wiele innych smakołyków.


Wydarzenie ma charakter społeczno -charytatywny w które bezinteresownie zaangażowali się społecznicy, wolontariusze i ludzie dobrego serca, kilka elbląskich szkół, stowarzyszeń, grup nieformalnych i firm powiatu elbląskiego.


ZAPRASZAMY !


Teen Challenge Chrześcijańską Misję Społeczną Oddział w Elblągu