Chcesz napisać dobry wniosek, żeby dostać pieniądze na działania Twojej organizacji? Potrzebujesz dowiedzieć się jak ten projekt sprawnie rozliczyć? Zgłoś się na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się 29-30 listopada w Elblągu.

Szkolenie będzie prowadzone w formie wykładu i warsztatów, łącząc teorię z praktyką. Będziesz uczyć się pisania projektu… pisząc projekt. W ten sam dowiesz się jak go rozliczyć.


Do udziału w szkoleniu zaproszeni są przedstawiciele/-ki organizacji pozarządowych z Elbląga.


Termin i miejsce:
29-30 listopada (wtorek-środa), Elbląg, ul. Związku Jaszczurczego 17, siedziba Stowarzyszenia ESWIP.


Program szkolenia poniżej.


Trenerka:
Szkolenie poprowadzi Dagmara Bielawska -  absolwentka Wydziału Nauk Historycznych oraz Studium Pedagogicznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalistka ds. Europy Środkowo-Wschodniej, ukończyła studia podyplomowe z zarządzania i ewaluacji projektów unijnych na Politechnice Gdańskiej, Zarządzanie Systemami Logistycznymi na Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, a także Szkołę Trenerów oraz Akademię HR.
Ekspertka w dziedzinie funduszy europejskich, wniosków aplikacyjnych (autorka i współautorka ponad 200 projektów), członkini komisji oceniających. Realizuje, koordynuje i rozlicza projekty. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem prowadząc szkolenia. Wieloletnia pracownica i dyrektor ds. projektów w Stowarzyszeniu ESWIP i ekspertka w dziedzinie organizacji pozarządowych oraz współpracy samorządu z III sektorem, członkini Zarządu Regionalnego Centrum Wolontariatu w Elblągu.


Zgłoszenie:
Do 4 listopada br. (piątek) należy zgłosić się poprzez formularz online: https://forms.gle/nSxEvsgw9AYbHBmN8


Dodatkowe informacje:
Rafał Narnicki, e-mail: cop@eswip.pl, tel.: 55 236 27 16, biuro COP: ul. Związku Jaszczurczego 17 / Stowarzyszenie ESWIP (pn-pt, 7-15).

 

Program

program-szkolenie-nt-projektow.pdf
475.4 KB