Jesteś lokalnym liderem, animatorem, społecznikiem? Chciałbyś, aby twoja działalność społeczna zyskała nowy wymiar i energię? Pragniesz wymienić się doświadczeniami z innymi osobami oraz zdobyć nową wiedzę i umiejętności liderskie i animacyjne? Weź udział w trzynastej edycji Szkoły Liderów i Animatorów Ekonomii Społecznej – bezpłatnie!

Osoby, które ukończą Szkołę podniosą świadomość własnych zasobów, możliwości oraz kompetencji, dzięki czemu będą w stanie wyznaczyć swoje ścieżki rozwoju. To bardzo ważne, by lider lub animator potrafił podjąć świadomą decyzję, w jakiej roli, kiedy, na jaką rzecz i z kim chce współpracować. Udział w szkole będzie też okazją do zawarcia nowych znajomości, zdobycie nowych zasobów do pracy w społecznościach.


Zapisz się do Szkoły Liderów i Animatorów ES realizowanej w ramach Ośrodka Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu – pomożemy Ci w tym! Rekrutacja trwa do 9 września 2022. 


Zastanawiasz się czy jesteś liderem czy animatorem? Nie znasz sprawdzonych narzędzi do diagnozowania potrzeb i potencjału środowiska lokalnego? Nie wiesz jak skutecznie komunikować się z innymi, jak angażować i mobilizować ludzi do działania? Masz trudności z pozyskiwaniem środków finansowych na działania społeczne? Chcesz łatwiej nawiązywać partnerstwa z innymi instytucjami oraz wykorzystać szansę jaką niesie dla Twojej organizacji/instytucji proces deinstytucjonalizacji usług społecznych? Odpowiedzią na to jest Szkoła Liderów i Animatorów ES dzięki której:


UCZESTNICY SZKOŁY


HARMONOGRAM I SPOSÓB PROWADZENIA ZAJĘĆ


INFORMACJE ORGANIZACYJNE


W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Patrycją Kamińską: 55 236 27 16, p.kaminska@eswip.pl.

regulamin.pdf
212.3 KB
formularz_zgłoszeniowy.docx
139.4 KB