Rozwój społeczny – zarówno Elbląga, jak i społeczności lokalnych, to temat konferencji oraz debaty, które odbędą się 2 grudnia 2019 w Domu pod Cisem przy ul. Stawidłowej 3 w Elblągu. W roli prelegentów w wydarzeniu uczestniczyć będą przedstawiciele władz miasta, organizacji pozarządowych oraz uczelni wyższych.

Debata Rozwój społeczny Elbląga: wyzwania, priorytety, wartości stwarza czas i miejsce dla refleksji o szeroko rozumianym rozwoju społecznym w naszym mieście, nad najważniejszymi wyzwaniami i priorytetami w kolejnych latach, ale także nad wartościami które powinny przyświecać w codziennej pracy i współpracy.


Drugą częścią wydarzenia będzie konferencja Rozwój społeczny: aktywizacja społeczności lokalnych. Jest to wyjątkowe wydarzenie, bowiem doroczna plenarna konferencja elbląskich organizacji pozarządowych odbywa się przy współorganizacji Rady Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Konferencja dedykowana jest społecznościom lokalnym i różnym czynnikom, narzędziom wpływającym na ich rozwój. Zaprezentowane zostaną praktyczne rozwiązania i narzędzia, np. rady dzielnic.


Wszystkim zainteresowanym organizatorzy zapewniają komfortową przerwę - poczęstunek oraz zwiedzanie Domu pod Cisem. Zwieńczeniem wydarzenia będzie koncert świąteczny, który, jak zapewniają organizatorzy, będzie dla uczestników miłą niespodzianką.


Program wydarzenia do pobrania poniżej.


Przyjęcie zaproszenia należy potwierdzić do 28 listopada 2019 poprzez formularz online, telefonicznie: 55 236 27 16 lub e-mailem: r.narnicki@eswip.pl.

 

 

Zaproszenie_02-12-19_Debata-Konferencja.pdf
908.4 KB
Program_02-12-19_Debata-Konferencja.pdf
323.9 KB