Tradycyjnie już Elbląskie Towarzystwo Kulturalne zaprasza na Koncert Donacyjny, który jest okazją do podziękowania darczyńcom, partnerom i wolontariuszom. Zostanie również wręczone stypendium w ramach projektu „Promocje”. Wspieranie uzdolnionych, młodych artystów to jedno z zadań statutowych ETK, realizowane od początku działalności Towarzystwa. Kto w tym roku otrzyma stypendium? Przekonamy się już 25 listopada 2019 r, tradycyjnie w gościnnych progach Biblioteki Elbląskiej. Początek koncertu o godz. 18.00.

Tegoroczny Koncert Donacyjny, to „Koncert Trzech Tenorów”. Będzie to emocjonujące wydarzenie muzyczne, wypełnione najsłynniejszymi ariami operetkowymi, pieśniami neapolitańskimi, hitami musicalowymi, oraz piosenkami znanymi i lubianymi na całym świecie.
Solistami koncertu są związani ze scenami muzycznymi w całym kraju, młodzi, niezwykle utalentowani - TRZEJ TENORZY: Dawid Kwieciński, Łukasz Ratajczak, Piotr Pastuszka.
Miłość do muzyki, niespożyta energia, czar i poczucie humoru, to właśnie oni - grupa TTRIO. Serca fanów podbijają takimi przebojami jak: Wielka sława to żart, Volare, Brunetki, blondynki, Delilah, Besame mucho czy O sole mio.

Partnerami koncertu są:
Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida, Agencja Artystyczna Art GN, „Elposter grafika reklama fotografia”.
Patronat medialny: Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl i Telewizja Truso TV

informacja nadesłana