Ostatnie już szkolenie w ramach Akademii Rozwoju Lokalnego dotyczyć będzie motywowania i angażowania ludzi do działania. Co szkolenie da Waszej organizacji? Umiejętność pracy na potencjale jej pracowników i członków. Szkolenie odbędzie się 30 i 31 lipca w siedzibie Stowarzyszenia ESWIP.

Człowiek. Każdy jest inny. Czego innego wymaga, na co innego zwraca uwagę, co innego motywuje go do działania. Do skutecznego motywowania i budowania zaangażowania zespołu warto umieć skutecznie rozpoznawać potrzeby innych i wiedzieć jak im sprostać.


Szkolenie poprowadzi Małgorzata Woźna, certyfikowana trenerka (certyfikat I stopnia, Szkoła Trenerów Organizacji Pozarządowych) i coach (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej), w trakcie studiów - psychologia. Od 10 lat wspiera w rozwoju osoby indywidualne, grupy nieformalne i organizacje.


Podczas szkolenia poruszone zostaną następujące zagadnienia:

Program szkolenia do pobrania poniżej.

To ostatnie z 5 szkoleń ARL. Organizacje biorące aktywny udział w Akademii Rozwoju Lokalnego będą mogły zawalczyć o sfinansowanie inicjatyw społecznych do 4 tys. zł.
Zgłoszenia udziału w szkoleniu przyjmowane są do 24 lipca 2019. Link do formularza zgłoszeniowego dostępny jest tutaj.


Informacji na temat szkolenia udziela Justyna Duks, j.duks@eswip.pl, 55 236 27 16.


Warsztat organizowany jest w ramach Akademii Rozwoju Lokalnego, w projekcie Elbląski Inkubator Obywatelski, finansowanym ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Program_szkolenia_30-31.07.2019-1.docx
13.4 KB