8 grudnia 2017, godz. 16:30, sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 4 w Elblągu, ul. Mickiewicza 41. Te informacje wystarczą, by znaleźć najbardziej świąteczne miejsce w naszym mieście. Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza na spotkanie stowarzyszeń, fundacji i wszystkich Elblążan, którzy zechcą spędzić ten wieczór twórczo i radośnie.

COP, Stowarzyszenie Przyjaciół Czwórki i Klub Aktywności Osób Starszych „Od Juniora do Seniora” przygotowują wiele atrakcji dla dużych i małych; dla smakoszy, malarzy, majsterkowiczów i śpiewaków:
- wspólne kolędowanie,
- lepienie pierogów,
- malowanie bombek,
- zdobienie pierników,
- budowanie szopek ze słodyczy.
Z dawno niewidzianymi znajomymi będzie można porozmawiać w mini-kawiarni.


Podczas spotkania odbędzie się kiermasz, z którego dochód wesprze Jolę Urbankiewicz i jej rodzinę, która we wrześniu tego roku, w wyniku pożaru straciła dom.


Spotkajmy się ponownie w jak najliczniejszym gronie, by życzyć sobie wielu sukcesów w przyszłym roku, sił do pracy, która, choć bez długiej białej brody i zaprzęgu reniferów, tak często jest pracą Świętego Mikołaja, niosącego pomoc i radość każdego dnia roku.

 


Dajcie znać czy się Was spodziewać żebyśmy kupili odpowiednią ilość mąki na pierogi! Na informacje czeka Rafał – r.narnicki@eswip.pl

 


Rafał Narnicki
Centrum Organizacji Pozarządowych