22 lutego 2018 elbląscy seniorzy mogą nieodpłatnie wziąć udział w zajęciach jogi. Start o godzinie o 13.00. Warsztaty odbywają się w hali sportowo-widowiskowej MOSiR przy ul Grunwaldzkiej 135. Jest to kolejne spotkanie w ramach kampanii "Kierunek Zdrowie"

Tematyka jutrzejszego spotkania brzmi  "Wyciszamy umysł i wzmacniamy ciało" - zachęcają organizatorzy. "Z uwagi na charakter zajęć organizatorzy prosimy przygotować luźny, sportowy ubiór, obuwie zmienne i przyniesienie w miarę możliwości mat lub kocyków" - dodają. Zajęcia poprowadzi Barbara Czerwień - elblążanka, joginka. "Sama jestem seniorką, więc wiem, na co zwrócić uwagę, by osoby "z najbogatrzym doświadczeniem życiowym", by z zajęć wyciągnąć dla siebie jak najwięcej - zachęca Pani Barbara.

Po warsztatach uczestnicy spotkania będą mogli spróbować potraw przygotowanych przez uczniów Zespołu Szkół Gospodarczych, w tym:  sałatek, musów, ciast i zdrowych przekąsek. Na niektóre dania będzie można uzyskać przepisy.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Witold Wróblewski Prezydent Elbląga, współorganizatorem Elbląska Rada Seniorów. Projekt został dofinansowany w ramach Funduszu Społecznego Grupy Żywiec www.fundusz.grupazywiec.pl

fot. Barbara Czerwień