Już 14 stycznia 2018 roku po raz 26 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Inicjatywy Jurka Owsiaka nikomu nie trzeba przedstawiać. Każdego roku, w jedną karnawałową niedzielę w całej Polsce oraz wielu miejscach świata odbywają się koncerty, wydarzenia artystyczne, a na ulice miasta wyruszają grupy barwnych wolontariuszy z charakterystycznymi puszkami. Tegoroczny temat finału: „pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Rejestracja wolontariuszy odbywa się na dwa sposoby:

1. Przez stronę www wolontariusze.wosp.org.pl wybieramy Elbląg i rozpoczynamy rejestrację.

Wolontariusz pełnoletni: samodzielnie dokonuje zgłoszenia do Sztabu

Wolontariusz niepełnoletni: zgłasza się z pomocą opiekuna prawnego.

Wolontariusze po dokonaniu zgłoszenia przez stronę www muszą stawić się w siedzibie Regionalnego Centrum Wolontariatu przy ul. Związku Jaszczurczego 17/26 w celu weryfikacji wprowadzonych danych i podpisania stosownych dokumentów.

2. Zgłaszamy się w siedzibie Regionalnego Centrum Wolontariatu przy ul. Związku Jaszczurczego 17/26, zabieramy ze sobą: zdjęcie, dowód lub inny dokument tożsamości, w przypadku osób nieletnich dodatkowo zabieramy ze sobą opiekuna prawnego, który na miejscu podpisze zgodę na wasze uczestnictwo w XXVI Finale WOŚP w Elblągu.

Rejestracją wolontariuszy XXVI Finału WOŚP w Elblągu zajmuje się: Regionalne Centrum Wolontariatu ul. Związku Jaszczurczego 17/26

od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00

oraz soboty w godzinach od 10.00 do 15.00 -do dnia 6 grudnia 2017 roku.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem tel. 55 235-18-85

 

 

Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu